ما را حمایت کنید
 
سیبادو

پرفروشترین فیلم های سال 2013 در سه ماه اول سال تا 25 مارس

 

 ابتدا فیلم های شکست خورده که تعدادشون هم زیاد است و تعدادی از آن ها به شرح زیر است.


 
برت باور نکردی : این فیلم در هفته ی قبل اکران شد و تا به حال فروش جهانی 19 میلیون در طول ده روز داشته است و با توجه به بودجه ی 30 میلیونی فروش خوبی به حساب نمی آید.با وجود ستارگانی همچون استیو کارل ،جیم کری ،اولیا وایلد و آلن آرکین کمپانی برادران وارنر انتظار فروش بالا تری داشت.
 
سقوط مرد مرده : پروژه ی 30 میلیون فیلم دیسترکیت که با هنرنمایی کالین فارل همراه بود در طول 17 روز فروش نتوانست بیش از 11 میلیون فروش داشته باشد که یک شکست محسوب می شود.
 
پارکر : فیلم اکشن دیگری با بازی جیسون استاتهام و با همراهی جنیفر لوپز .فروش این فیلم در طول دو ماه نسبت به فیلم هایی بالایی بهتر بود و توانست 40 میلیون بفروشد ولی با توجه به بودجه ی 35 میلیونی باز هم یک شکست دیگر در کارنامه فیلم های هالیوود محسوب می شود.

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 10 آبان 1392برچسب:, توسط سیبادو

 برترین فیلم ها

 

  •    تازه‌ترین فیلم‌های رابرت ردفورد، تام هنکس، جرج کلونی، براد پیت و لئوناردو دی‌کاپریو پاییز امسال روی پرده سینماهای جهان می‌رود.

    «شتاب» (Rush)، ران هوارد / 27 سپتامبر (5 مهر)
فیلم جدید ران هوارد داستان جیمز هانت (کریس هِمس‌ورث) و نیکی لودا (دانیل برول)، دو رقیب مسابقات اتوموبیل‌رانی فرمول یک است. اولیویا وایلد نقش سوزی میلر همسر هانت را بازی می‌کند. آیا «شتاب» می‌تواند به اندازه فیلم «جایزه بزرگ» (1966) هیجان‌انگیز باشد یا مانند «روزهای تندر» (1990) فیلمی ملال‌آور است؟

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 10 آبان 1392برچسب:, توسط سیبادو

 

معرفی و شناخت انواع ژانر و ریشه کلمه آنژانر فیلم
آنچه از عنوان "ژانر فیلم" فهمیده می شود فیلمهایی هستند که از نقطه نظر های بخصوصی دارای وجوه تشابه هستند. این تشابهات میتوانند در شیوه روایت، یا موضوع اساسی داستان و یا در زمینه تاریخی و یا مکانی باشند. البته در گذر زمان در عرصه فیلم سازی ثابت شده است که امروزه بطور فزاینده ای شاهد تولید فیلم هایی هستیم که ترکیبی از ژانرهای متفاوت هستند و به تنهایی در یک ژانر نمی گنجند و صاحب ژانر جدیدی میشوند. هر چند که این موضوع از نظر برخی از تئورسیسن های ژانر مردود است اما نمونه بارز این نوع فیلم ها، فیلم نوآ می باشد که در باره آن هنوز فیلم شناسان به توافق نرسیده اند که آیا نوآ، یک نوع ژانر است یا یک نوع استیل؟
 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 10 آبان 1392برچسب:, توسط سیبادو
 

 

توضیحات کامل آرمان مهرجویی: لباس نارنجی بر تن شهروندان سبز !

 
شاید برای من و شما بارها پیش آمده است که سفری به گوشه‌ای از کشور داشته‌ایم و از بی‌مهری مسافران و شهروندان با منابع طبیعی کشور دل‌آزرده شده‌ایم؛ هنگامی که انبوه زباله را در کنار دریا یا حاشیه جاده و پای درختان جنگلی دیده‌ایم و افسوس خورده‌ایم که چرا کسی به فکر نجات این سرمایه‌های ملی از نابودی تدریجی نیست. در آن هنگام که جوی‌های آب در خیابان‌های پایتخت را سرشار از زباله هایی دیده‌ایم که در آن غوطه‌ورند یا آب رودخانه‌های بزرگ و کوچک در شهرهای مختلف را روز به روز آلوده‌تر دیده‌ایم، یا شهر خود را زیر هاله‌ای از دود و غبار تماشا کرده‌ایم، شاید با خود گفته‌ایم که تنها راه برون رفت از این وضعیت بحرانی که گریبان‌گیر محیط زیست شهری و روستایی ماست، فرهنگ‌سازی و آموزش شهروندان و مسئولان است. شاید با همین انگیزه است که داریوش مهرجویی فیلم «نارنجی پوش» را با بازی حامد بهداد، لیلا حاتمی، طناز طباطبایی و فردوس کاویانی ساخته است.

 


ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 8 مرداد 1392برچسب:, توسط سیبادو

 

بهترین بی نیازی، ترک آرزوهاست

 

خلاصه:

امین، آهنگساز و نوازنده پیانو به کما رفته و پزشکان درصددند تا او را از وسایل ادامه حیات مصنوعی جدا کنند. با این حال، اوست که داستان زندگی خودش را درهمین حال بیان میکند و از عشقش به همسرش و مشکلاتی که او را به صحنه حاضر رسانده می گوید.


بررسی و نقد فیلم:

بهرام توکلی دارای کارشناسی ارشد فیلمنامه نویسی از دانشگاه تربیت مدرس است و اگر دستی بر آتش فیلم و سینما داشته باشید، با دیدن دومین فیلم بلند او (سومین فیلمش "اینجا بدون من") به من حق می دهید که او را دانشجوی نمونه ای بنامم که مدرکش را به حق دریافت کرده است. فیلم با نشان دادن امین بر تخت بیمارستان در حالت کما شروع می شود و چون با صدای شهاب حسینی که متنی را بر صفحه درباره زندگی اش می خواند مواجه می شویم، معلوم است که فرد به کما رفته دارد داستان زندگی خودش را بیان می کند.
 

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 8 مرداد 1392برچسب:, توسط سیبادو

 

 

توضیحات کاملآوا ( باران کوثری ) دختر جوانی است که در زمینه موسیقی فعالیت دارد و به یکی از همکارانش به نام پدرام ( امیر حسین آرمان ) نیز به او علاقه مند است و این دو قصد دارند با یکدیگر ازدواج کنند. البته خانواده آوا به شدت با این ازدواج مخالف هستند اما آوا همچنان اصرار دارد که با پدرام ازدواج کند.


توضیحات کاملآوا ( باران کوثری ) دختر جوانی است که در زمینه موسیقی فعالیت دارد و به یکی از همکارانش به نام پدرام ( امیر حسین آرمان ) نیز به او علاقه مند است و این دو قصد دارند با یکدیگر ازدواج کنند. البته خانواده آوا به شدت با این ازدواج مخالف هستند اما آوا همچنان اصرار دارد که با پدرام ازدواج کند. پدر آوا یعنی نادر ( فرهاد اصلانی ) وکیل دادگستری است و مدتهاست که به مصرف مشروبات الکلی اعتیاد دارد و به همین جهت کل زندگی اش را از دست داده و همسرش ناهید ( هنگامه قاضیانی ) که او هم وکیل پایه یک دادگستری است نیز او را ترک کرده است و قصد گرفتن طلاق از وی را دارد. سعید ( حبیب رضایی ) دوست صمیمی نادر است که مدتهاست در خانه او زندگی می کند و حکم یکی از اعضای خانواده نادر را دارد و محرم رازهای آواست. سیمین ( پانته آ بهرام ) که همسر سعید است، مدتی است در فرانسه زندگی می کند اما او هم در این شرایط به ایران برگشته تا بالاخره تکلیف زندگی اش را با سعید مشخص کند.
 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 8 مرداد 1392برچسب:, توسط سیبادو

فیلمی از کمپانی قهرمان ساز مارول

 
  •  
کمپانی مارول و داستان قهرمان های رنگارنگش سالهاست که میهمان خانه های مردم هست بطوریکه تقریباً امکان ندارد کسی را در جهان بیابید که نامی از قهرمان های 1این کمپانی نشنیده باشد. این قهرمان ها با دلاوری ها و قدرت هایی که در کتابهایشان از آنها نام برده شده، می توانند هر دشمنی را از پای درآورند و جهان را از شر بدی ها خلاص کنند. به اعتقاد بسیاری از کارشناسان و صاحبان قلم، به دلیل آنکه تاریخ کشور آمریکا فاقد قهرمان واقعی بوده ( کسی که بتوان او را قهرمان ملی توصیف کرد) ، تصمیم بر این گرفته شد تا چنین قهرمان تخیلی به مردم معرفی شوند و چنان بر روی آنها تبلیغ شود تا روزی تبدیل به یکی از اجزای لاینفک زندگی مردم آمریکا شود که باید گفت در این راه کاملاً هم موفق بوده اند. امروز بعد از گذشت بیش از نیم قرن از پیدایش این قهرمان ها شاهد هستیم که فرهنگ قهرمان پروری به خوبی در جامعه آمریکا نهادینه شده و بیشتر مردم این کشور کماکان علاقه مند هستند تا شنل بر تن کنند و به نجات دنیا بشتابند!

 

 

 
 

 


ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ شنبه 31 فروردين 1392برچسب:انتقام جویان,مارول,The Avengers , توسط سیبادو

عسل بدیعی متولد سال 1356 در تهران بود و از سال 75 با بازی در «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد.
عسل بدیعی متولد سال 1356 در تهران بود و از سال 75 با بازی در «بودن یا نبودن» ساخته کیانوش عیاری فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. عسل بدیعی دانش‌آموخته علوم تغذیه ازدانشگاه آزاد است. فریبرز عرب‌نیا بازیگر ایرانی همسر اوست. با بازی در اولین حضور سینمایی اش بودن یا نبودن خوش درخشید اما هیچگاه تنوانست در فیلمهای بعدی این موفقیت را تکرار کند.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ چهار شنبه 14 فروردين 1392برچسب:, توسط سیبادو

ریچارد گریفیث بازیگر همه‌فن‌حریف بریتانیایی که در سری فیلم‌های «هری پاتر»‌ نقش ورنون دورسلی را بازی کرد، از دنیا رفت.

سیبادو: سایمن برسفورد مدیر برنامه‌های ریچارد گریفیث روز جمعه اعلام کرد که گریفیث روز پنجشنبه بر اثر عوارض ناشی از جراحی قلب در بیمارستانی در کاونتری در مرکز انگلیس درگذشت. او ۶۵ ساله بود.

برسفورد از گریفیث به عنوان «یک مرد استثنایی و یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین بازیگران بریتانیا» یاد کرد.

گریفیث متولد ۳۱ ژوئیه ۱۹۴۷ در تورنابی-آن-تیز در یورکشایر شمالی در بریتانیا بود. او در ۱۵ سالگی مدرسه را ترک کرد، اما در نهایت در رشته نمایش تحصیل کرد و سپس به گروه رویال شکسپیر پیوست.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 9 فروردين 1392برچسب:, توسط سیبادو

فیلم سینمایی “راه آبی ابریشم” ساخته محمد بزرگ‌نیا پس از یک سال در آخرین هفته‌های سال ۹۱ وارد شبکه نمایش خانگی و در ایام نوروز 92 روانه آنتن تلویزیون شد؛ فیلمی که روایتگر مقطعی تاریخی از دریانوردی ایرانیان است.

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ پنج شنبه 8 فروردين 1392برچسب:, توسط سیبادو

بازیگر سریال‌های عطاران پس از ورود به عرصه خوانندگی: انگار قصوری از من سر زده/ از مسئولین صدا و سیما سوال کنید که چرا من نیستمادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

هر چند این اظهارات تاکنون از سوی بهزاد فراهانی بدون هیچ‌گونه تکذیبی بوده اما باید گفت که ادامه این روند یعنی توهین به ملت ایران و خانواده‌های شهدا. اگر بهزاد فراهانی تاکنون به خاطر اعمال زشت و غیر انسانی دخترش در برابر مردم پاسخ‌گو نبوده دست از تایید او هم بردارد و کج‌دار و مریز برخورد نکند.
آقای بهزاد فراهانی نمی‌خواهید این حرف‌های دخترتان را تکذیب کنید؟!ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

مدیری بد یا خوب، امروز به هر دلیلی دستش از آنتن کوتاه شده و این رسم جوانمردی نیست که تلویزیون با یکی از مهمترین مهره‌های دیروز خود، این طور با بی مهری و تمسخر رفتار کند. کمی قدرشناسی هم چیز بدی نیست!ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 8 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

لجم گرفت و سیخ‌های کبابی که نظرم را جلب کرده بود را برداشتم و با خودم به خانه آوردم. دلم می‌خواست صاحب رستوران بداند 260 هزار تومان پول غذای 4 نفر انصاف نیستادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 8 بهمن 1391برچسب:بهنوش بختیاری, توسط سیبادو

مسعودده‌نمکی با حضور در خبرگزاری فارس درباره آخرین فیلمش با نام «رسوایی» به برخی حاشیه های این فیلم و نحوه انتخاب بازیگران و نظرات درباره آن پرداخت.

 

به گزارش نامه به نقل از فارس، فیلم سینمایی «رسوایی» چهارمین ساخته بلند سینمایی مسعود ده نمکی به شمار می‌آید. فیلمی که داستان یک روحانی عارف و زاهد را به تصویر می‌کشد و محور اصلی آن عدالت است او در این فیلم سعی کرده روحانیت و معضلات اجتماعی را به نقد بکشد. به بهانه حضور فیلم «رسوایی» در بخش مسابقه سینمای ایران و حرف و حدیث‌هایی که قبل از اکران آن وجود دارد با وی به گفت و گو نشستیم که از نظرتان می‌گذرد.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ شنبه 7 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

حقایقی از زندگی شخصی مهران مدیری/هم سید است و هم بچه جنوب شهر
مهران مدیری در میدان بروجردی، سرآسیاب دولاب متولد شده است. او براساس آنچه که در مصاحبه های خود گفته از دوران کودکی آن چیزهایی که در ذدهنش به صورت یک لکه مانده، یک خانه دوطبقه کوچولو و معمولی است. آنها در طبقه پایین زندگی می کردندادامه مطلب...
ارسال در تاريخ پنج شنبه 28 دی 1391برچسب:, توسط سیبادو

چند ماه از پایان ناموفق سریال پیشین مهران مدیری می گذرد که او اعلام کرده است با مجموعه جدیدش باز می گردد.

هنوز تلخی قهوه مهران مدیری به دلیل ناتمام ماندن کار قبلی اش را فراموش نکرده ایم که این کارگردان مجموعه های طنز در یک گفتگویی تصویری از مردم خواسته است به مجموعه جدیدش روی خوشی نشان دهند.
او حالا آنگونه که خودش و برخی عوامل کار جدیدیش اعلام کرده اند بناست ویلای من را بسازد.
ویلایی که مجوعه طنزی در آن در حال ساخت است و البته بیشتر همکاران سابق را نیز به هعراه دارد.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ دو شنبه 4 دی 1391برچسب:, توسط سیبادو

 

هیئتی متشکل از هفت کار‌شناس و هنرمند سینما کار ارزیابی و انتخاب فیلم‌های رسیده به بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره سی یکم فجر را بر عهده دارند.


 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ دو شنبه 27 آذر 1391برچسب:سینمای ایران - جشنواره فیلم فجر , توسط سیبادو

تحصن انصار حزب‌الله در اعتراض به اکران برخی فیلم‌ها در مقابل وزارت ارشاد در حالی 11 آذر ماه برگزار شد که عده ای از سینماگران هم در بیانیه ای اعلام کردند با تحصن در مقابل انصار به دفاع از فیلم جیرانی خواهند پرداخت.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 12 آذر 1391برچسب:تجمع , مخالفان , موافقان , توسط سیبادو

پس از آنکه ساخت پروژه سینمایی «لاله» مدتی فضای سینما را غبارآلود کرد و حرف و حدیث های فراوانی را به خود اختصاص داد، همکاری بازیگر نه چندان سرشناس سینما، سحر ریحانی با آستان قدس رضوی جهت ساخت پروژه ای مستند برای امام رضا(ع) سر و صدای فراوانی به راه انداخت.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 10 آذر 1391برچسب:, توسط سیبادو
از ولینگتون هابیت‌ها تا ذرت‌کاری در احمدآباد مستوفی!
نیوزلند کشور زیبایی است که غیر از طبیعت زیبا و گوسفند‌هایش به چیز دیگری شناخته نبود. در تاریخ این کشور، هیچ نقطه مهمی به چشم نمی‌خورد که آثار به جای مانده از آن، این روز‌ها دلیلی شود برای اقبال مسافران و گردشگران به آن؛ حال آنان چه کار کرده‌اند؟ مدیران فرهنگی ایرانیان چه کار کرده‌اند؟


ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 10 آذر 1391برچسب:, توسط سیبادو

حالا این تصویر دیگری است از او به همراه همسرش روی فرش قرمز جشنواره.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ جمعه 10 آذر 1391برچسب:ترانه علیدوستی و همسرش , توسط سیبادو

اطلاعاتی دربارهٔ شبکهٔ پربینندهٔ ماهواره‌ای که «حریم سلطان» را پخش می‌کند: در خیابان نیاوران دفتر دارد +تصویر مالک شبکه

سعید کریمیان مدیر شبکه های جم تی وی در راس خانواده کریمیان زمانی که تنها یک شبکه بسیار ضعیف و معمولی بنام جم موزیک داشت در یک گام مهم اقدام به راه اندازی شبکه جم کلاسیک کرد که برنامه اصلی این شبکه این بود که هر شب یکی از فیلم های کلاسیک دنیا را پخش کند . گامی که برای اولین بار شبکه جم را برای بینندگان ایرانی ملموس تر کرد.

 ادامه مطلب را ببینیدادامه مطلب...
ارسال در تاريخ چهار شنبه 1 آذر 1391برچسب:, توسط سیبادو

عکس‌های حضور لیلا حاتمی از اعضای هیات داوری هفتمین دوره جشنواره رم را در اختتامیه را اینجا ببینید: در ادامه مطلبادامه مطلب...
ارسال در تاريخ چهار شنبه 1 آذر 1391برچسب:, توسط سیبادو

صفحه قبل 1 2 صفحه بعد