ما را حمایت کنید
 
سیبادو

عجایبی مختص ایران+ عکس
يکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۵:۳۰
مرجع : اروم نیوز

ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

«جولیا پاسترانا» معروف به زشت ترین زن جهان که در قرن نوزده زندگی می‌کرده است پس از ۱۵۰ سال به خاک سپرده خواهد شد.

 
زشت‌ترین زن جهان + تصاویر
«جولیا پاسترانا» یک زن هندی مکزیکی الاصل که مبتلا به هایپرتریکوزیس بود. مردی به نام «تئودور لنت» متوجه وضعیت غیرعادی او شد، به او رقص و موسیقی آموزش داد و نمایش‌هایی با حضور او در اروپا ترتیب داد و سرانجام با او ازدواج کرد!جولیا باردار شد و در مسکو، نوزادی به دنیا آورد که خود مبتلا به هایپرتریکوزیس بود و چند روز بعد از تولد درگذشت. جولیا هم مدتی بعد به خاطر عوارض زایمان از دنیا رفت


ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رهبر معظم انقلاب گفت: تذکرات خیرخواهانه و منصفانه حضرتعالی در مورد رفتار قوا سپاسگذاری نمایم و آنچه از تذکرات به رعایت مصالح کشور توسط این بنده اشارت داشت با جان و دل پذیرا و آن را نصب العین کار خویش قرار خواهم دادادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

رئيس يك قوه به استناد يك اتهام ثابت نشده و حتي مطرح نشده در دادگاه، دو قوه ديگر يعني مجلس و قوه قضاييه را متهم ساخت كه چنین كاري بد، ‌غلط، نامناسب،‌ خلاف شرع، خلاف قانون و خلاف اخلاق است. در داخل مجلس هم كساني حرفهاي نامناسب بر زبان آوردند كه آن هم غلط بود. رئیس محترم مجلس در قبال تهمتی که زده شد، از خودش دفاعی کرد که مقداری زیاده روی بود و لزومی نداشت.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

بازیگر سریال‌های عطاران پس از ورود به عرصه خوانندگی: انگار قصوری از من سر زده/ از مسئولین صدا و سیما سوال کنید که چرا من نیستمادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو
 
 
شباهت جالب باعث شد تا این مطلب را بگذارم
 

                    
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

رئیس دفتر یکی از روسای فدراسیون‌های ورزشی برای ثبت رکورد ورزشکاران خانم این فدراسیون پیشنهادهای غیراخلاقی به آن‌ها می‌دهد.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

فروش فوری محصولات سایپا آغاز شد

مدیر بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز عرضه محصولات این شرکت به صورت فروش فوری با شرایط تحویل حداکثر یک ماهه خبر داد.

ایسنا نوشت: حسن فروزانمهر اظهار کرد: در مدت زمان باقی مانده تا پایان سال 70 هزار دستگاه انواع خودرو عرضه خواهد شد.

وی با بیان اینکه عرضه این تعداد خودرو با هدف شکستن قیمت‌های حاشیه بازار صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: برخی از این خودروها به صورت پیش فروش و برخی نیز با شرایط تحویل فوری عرضه می‌شود.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

مهدی کوچک زاده، از نمایندگان مجلس نهم، در تازه ترین بروز رسانی وبلاگش، پیرامون سخنان مقام معظم رهبری در ارتباط با جلسه استیضاح وزیر کار چنین نوشته است.

 

توبه نامه نماینده حامی احمدی نژاد! +عکس

     
     
   

به گزارش sebado مهدی کوچک زاده، از نمایندگان مجلس نهم، در تازه ترین بروز رسانی وبلاگش، پیرامون سخنان مقام معظم رهبری در ارتباط با جلسه استیضاح وزیر کار چنین نوشته است:

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

موسایی با تأکید بر اینکه باید تقاضا‌های موجود در بازار برای کوتاه مدت کنترل شود، افزود: اگر طرح جدید بانک مرکزی برای ممنوع کردن خرید و فروش ارز در خارج از مرکز مبادلات ارزی با تدابیر دیگر همراه شود قطعا مؤثرتر خواهد بود. همچنین چنین ممنوعیت‌هایی برای کشور‌هایی که شرایط همانند ایران دارند کاملا مرسوم است.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

۱۰ روش آسان برای خوشحال نمودن همسر


زنها به همه چیز توجه دارند - منظـورم همه چیز هـسـت. آنها استاد کشف چیزها بـهـمراه جـزئیاتشان می باشنـد. بنابراین حتی کوچکترین رفتارها اگر صمیمانه و متفکـرانـه انجام پذیرند، نتنها از طرف هـمسـرتـان مـورد تـحـسیـن و تقدیر قرار خواهد گرفت، بلکه باعث تحکیم روابط و برقراری حب و دوستی بیشتر بین شما خواهد شد.

 ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

روز گذشته، خبری بر خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت، مبنی بر این که حجت‌الاسلام طائب، رئیس قرار‌گاه عمار گفته که اگر دشمن به ما هجوم آورد و بخواهد سوریه یا خوزستان را بگیرد، اولویت با این است که ما سوریه را نگه داریم. وی البته این سخنان را تکذیب کرد؛ اما باید هشدار داد.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

امروز و درحالی که بازار مسکن التهابهای جدیدی را تجربه میکند , وزیر در هشداری که خیلی هم کارساز به نظر نمیاید اخلالگران دراین بازار راتهدید کرد, این همه درحالی است که ...ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

مسئولانی که شنیدند دعوت رهبری را با فرستادن نامه‌هایی لبیک گفتند و دیگران هم احتمالا به زودی لبیک خواهند گفت! از روز گذشته هم موج دعوت‌ها از رئیس جمهور برای توبه و معذرت‌خواهی آغاز شده است؛ دعوت‌هایی که به نظر نمی‌رسد برای کمک به آرامش باشد!ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو


گلشیفته فراهانی با همسر شاه مخلوع ایران عکس یادگاری انداخت.

به گزارش نامه به نقل از فارس ، گلشیفته فراهانی، در حاشیه اکران فیلم «سنگ صبور» در پاریس با فرح دیبا، همسر شاه مخلوع ایران عکس یادگاری انداخت.

 گلشیفته فراهانی، پس از آنکه انحطاط اخلاقیش را با برهنگی و رقاصه‌گی در فیلم‌ها به نمایش گذاشت، در آخرین گام سقوطش در گرداب مسائل غیر اخلاقی، با قبول نقش یک روسپی و توهین به هویت زنان افغانی، بار دیگر تأسف اهالی هنر را بر انگیخت.

وی در این فیلم که نویسنده فیلم‌نامه آن یک افغانی است، عریان شده و روابط جنسی غیر اخلاقی با مردان دیگر برقرار می کند تا از این راه کسب معاش کند.

گلشیفته که روزی در عرصه سینمای ایران اسلامی فعال بود، پیش از این نیز برای بازی کردن در یک فیلم درجه ۳ یا ۴ غربی، تن به بازی در صحنه‌های غیراخلاقی داده بود.

چندی پیش نیز وی در یک کلیپ تصویری اقدام به درآوردن لباس‌های خود کرد؛ البته نکته جالب توجه این است که در این کلیپ، فراهانی تنها بازیگر زنی است که عضوی از بدنش را به معرض نمایش می‌گذارد.

ارسال در تاريخ یک شنبه 29 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو
دهقان ساده لوحی قصد داشت عسل خود را به شهر دیگری ببرد تا بفروشد ولی نگهبان دروازه شهر بد طینتی کرد و سر ظرف عسل را برداشت و آنقدراین کار را ادامه داد تا عسل پر از گرد و خاک شد و مگس ها دور آن جمع شدند.دهقان شکایت پیش قاضی برد.قاضی نیز به دهقان گفت: از این پس به تو حکم لازم الاجرا می دهم تا هرکجا مگسی دیدی بکشی. دهقان بلند شد و سیلی محکمی به صورت قاضی زد و گفت : طبق حکم شما اولین آنها را که روی صورت شما بودکشتم

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

سلطان سنجر پادشاه دودمان سلجوقی هنگامی که وارد شهر کرمان شد دریافت مردم شهردچار بغض و ناراحتی هستند رایزنان خویش را فرا خواند و علت را جویا شد، گفتند بسیاری از کارمندان دستگاه دیوانی بر مردم شهر فشار آورده و از جایگاه خویش سوء استفاده می کنند.

فرمانروای ایران همان جا استاندار کرمان را از کار بر کنار نمود با اینکه از نزدیکانش بود و یکی از اتابکان (ریش سفیدان) را بر کار گمارد. گروهی نزد فرمانروا آمده و گفتند سردی مردم از کارمندان دون پایه است نه از حاکم رشید کرمان.

سلطان سنجر خندید و گفت: مردم آنقدر دانا هستند که می فهمند بد کرداری کارمندان برخواسته از پشتیبان آنهاست.

سپس ادامه داد: آبادانی ایران با مردم رنجور راه به جایی نخواهد برد.

سلطان سنجر پادشاه دودمان سلجوقیان به نیکی پی به ریشه درد برده و آن را بر طرف نمود.

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

عکاس سر کلاس درس آمده بود تا از بچه‌هاى کلاس عکس یادگارى بگیرد. معلم هم داشت همه بچه‌ها را تشویق می‌کرد که دور هم جمع شوند.

معلم گفت: ببینید چقدر قشنگه که سال‌ها بعد وقتى همه‌تون بزرگ شدید به این عکس نگاه کنید وبگوئید : این احمده، الان دکتره. یا اون مهرداده، الان وکیله. یکى از بچه‌ها از ته کلاس گفت: این هم آقا معلمه، الان مرده

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

پسرك فقیری برای گذران زندگی و تامین مخارج تحصیلش دست فروشی می كرد. از این خانه به آن خانه می رفت تا شاید بتواند پولی بدست آورد. روزی متوجه شد كه تنها یك سكه 10 سنتی برایش باقیمانده است و این درحالی بود كه شدیداً احساس گرسنگی می كرد. تصمیم گرفت از خانه ای مقداری غذا تقاضا كند. بطور اتفاقی درب خانه ای را زد. دختر جوان و زیبائی در را باز كرد. پسرك با دیدن چهره زیبای دختر دستپاچه شد و به جای غذا، فقط یك لیوان آب درخواست كرد.

دختر كه متوجه گرسنگی شدید پسرك شده بود، بجای آب برایش یك لیوان بزرگ شیر آورد.

پسر با طمانینه و آهستگی شیر را سر كشید و گفت: چقدر باید به شما بپردازم؟

دختر پاسخ داد: چیزی نباید بپردازی. مادرم به من آموخته كه همیشه به دیگران نیكی كنم.

سالها بعد دخترجوان به شدت بیمار شد. پزشكان محلی از درمان بیماری او اظهار عجز نمودند و او را برای ادامه معالجات به شهر فرستادند تا در بیمارستانی مجهز، متخصصین نسبت به درمان او اقدام كنند.

دكتر هوارد كلی، جهت بررسی وضعیت بیمار و ارائه مشاوره فراخوانده شد.

هنگامی كه متوجه شد بیمارش از چه شهری به آنجا آمده برق عجیبی در چشمانش درخشید. بلافاصله بلند شد و بسرعت بطرف اطاق بیمار حركت كرد. لباس پزشكی اش را بر تن كرد و برای دیدن مریضش وارد اطاق شد. در اولین نگاه او را شناخت.

سپس به اطاق مشاوره بازگشت تا هر چه زود تر برای نجات جان بیمارش اقدام كند. از آن روز به بعد زن را مورد توجهات خاص خود قرار داد و سر انجام پس از یك تلاش طولانی علیه بیماری، پیروزی ازآن دكتر كلی گردید.

آخرین روز بستری شدن زن در بیمارستان بود. به درخواست دكتر هزینه درمان زن جهت تائید نزد او برده شد. گوشه صورتحساب چیزی نوشت. آن را درون پاكتی گذاشت و برای زن ارسال نمود.

زن از باز كردن پاكت و دیدن مبلغ صورتحساب واهمه داشت. مطمئن بود كه باید تمام عمر را بدهكار باشد. سرانجام تصمیم گرفت و پاكت را باز كرد. چیزی توجه اش را جلب كرد. چند كلمه ای روی قبض نوشته شده بود. آهسته آن را خواند:

بهای این صورتحساب قبلاً با یك لیوان شیر پرداخت شده است.

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

روزی شاگرد یه راهب پیر هندو از او خواست که بهش  یه درس به یاد موندنی بده راهب از شاگردش خواست کیسه نمک رو بیاره پیشش، بعد یه مشت از اون نمک رو داخل لیوان نیمه پری ریخت و از او خواست اون آب رو سر بکشه.شاگرد فقط تونست یه جرعه کوچک از آب داخل لیوان رو بخوره، اونم بزحمت.

استاد پرسید: مزه اش چطور بود؟

شاگرد پاسخ داد: بد جوری شور و تنده، اصلا نمیشه خوردش.

پیر هندو از شاگردش خواست یه مشت نمک برداره و اونو همراهی کنه. رفتند تا رسیدن کنار دریاچه.

استاد از او خواست تا نمکها رو داخل دریاچه بریزه، بعد یه لیوان آب از دریاچه برداشت و داد دست شاگرد و ازش خواست اونو بنوشه. شاگرد براحتی تمام آب داخل لیوان رو سر کشید.

استاد این بار هم از او مزه آب داخل لیوان رو پرسید. شاگرد پاسخ داد: کاملا معمولی بود.

پیر هندو گفت: رنجها و سختی هائی که انسان در طول زندگی با آنها روبرو میشه همچون یه مشت نمکه و اما این روح و قدرت پذیرش انسانه که هر چه بزرگتر و وسیع تر بشه، میتونه بار اون همه رنج و اندوه رو براحتی تحمل کنه، بنابراین سعی کن یه دریا باشی تا یه لیوان آب.

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

زن و شوهر پیری با هم زندگی می کردند. پیر مرد همیشه از خروپف همسرش شکایت داشت و پیر زن هرگز زیر بار نمی رفت و گله های شوهرش رو به حساب بهانه گیری های او می گذاشت. این بگو مگوها همچنان ادامه داشت. تا اینکه روزی پیر مرد فکری به سرش زد و برای اینکه ثابت کند زنش در خواب خروپف می کند و آسایش او را مختل کرده است ضبط صوتی را آماده می کند و شبی همه سر و صدای خروپف های گوشخراش همسرش را ضبط می کند. پیر مرد صبح از خواب بیدار می شود و شادمان از اینکه سند معتبری برای ثابت کردن خروپف های شبانه او دارد به سراغ همسر پیرش می رود و او را صدا می کند، غافل از اینکه زن بیچاره به خواب ابدی فرو رفته است! از آن شب به بعد خروپف های ضبط شده پیرزن، لالایی آرام بخش شب های تنهایی او می شود.

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو


در زندگی بعدی من میخواهم در جهت معکوس زندگی کنم !

با مردن شروع میکنی و میبینی که همه چیز خیلی عجیب است...

سپس بیدار میشوی و میبینی که در خانه سالمندان هستی!

  ...و هر روز که میگذرد حالت بهتر میشود...!

  بعد از مدتی چون خیلی سالم و سرحال میشوی از آنجا اخراجت میکنند!

  بعد از آن میروی و حقوق بازنشستگی ات را میگیری و وقتی کارت را شروع میکنی در همان روز اول یک ساعت مچی طلا میگیری و یک میهمانی برایت ترتیب داده میشود !!!

  میهمانی ای که موقع بازنشستگی برای شما میگیرند و به شما پاداش یا هدیه میدهند

  40 سال آزگار کار میکنی تا جوان شوی و از بازنشستگی ات لذت ببری...!

  سپس حال میکنی و الکل مینوشی و تعداد زیادی دوست دختر خواهی داشت و کمی بعد باید خودت را برای دبیرستان آماده کنی !!!

  در دبیرستان روزگار خوشی را سپری می کنی

  سپس دبستان

  برای دبستان رفتن آماده میشوی

  و بعد از آن تبدیل به یک بچه میشوی و بازی میکنی و هیچ مسوولیتی نداری...

  سپس نوزاد میشوی

  و آنگاه به دنیا می آیی !

  در این مرحله 9 ماه را باید به حالت معلق در یک آب گرم مجلل صفا  کنی که دارای حرارت مرکزی است و سرویس اتاق هم همیشه مهیا است، و فضا هر روز بزرگتر میشود، واااای!

و در پایان شما با یک ارضاء به پایان میرسید...!

کدام پایان زیبا تر است؟

این که گفتم یا این:

 می بینید که حق با بنده است !!!

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

يارو نشسته بوده پشت بنز آخرين سيستم، داشته صد و هشتاد تا تو اتوبان ميرفته، 
يهو ميبينه یک موتور گازی ازش جلو زد
خيلی شاكی ميشه، پا رو ميگذاره رو گاز، با سرعت دويست از بغل موتوره رد ميشهیک مدت واسه خودش خوش و خرم ميره، يهو ميبينه متور گازيه غيييييژ ازش جلو زد
ديگه پاک قاطی می کنه  با دويست و چهل تا از موتوره جلو ميزنه
همينجور داشته با آخرين سرعت ميرفته، يهو ميبينه، موتور گازيه مثل تير از بغلش رد شد!! 
طرف كم مياره، ميزنه كنار به موتوريه هم علامت ميده . خلاصه دوتایی واميستن كنار اتوبان، يارو پياده ميشه، ميره جلو موتوريه، ميگه: آقا !  من مخلصتم، فقط بگو چطور با اين موتور گازی روی ما رو کم کردی؟!
موتوريه با رنگ پريده، نفس زنان ميگه
والله ... داداش... خدا پدرت رو بيامرزه وایستادی!...کش شلوارم گیر کرده به آیینه بغلت!
نتیجه اخلاقی
اگه می بینید بعضی ها در کمال بی استعدادی پیشرفت های قابل ملاحظه ای دارند

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

اتومبیل مردی که به تنهایی سفر می‌کرد در نزدیکی صومعه‌ای خراب شد. مرد به سمت صومعه حرکت کرد و به رئیس صومعه گفت: «ماشین من خراب شده. آیا می‌توانم شب را اینجا بمانم؟»
رئیس صومعه بلافاصله او را به صومعه دعوت کرد. شب به او شام دادند و حتی ماشین او را تعمیر کردند. شب هنگام وقتی مرد می‌خواست بخوابد صدای عجیبی شنید. صدایی که تا قبل از آن هرگز نشنیده بود. صبح فردا از راهبان صومعه پرسید که صدای دیشب چه بوده اما آن‌ها به وی گفتند: «ما نمی‌توانیم این را به تو بگوییم. چون تو یک راهب نیستی». مرد با نا امیدی از آن‌ها تشکر کرد و آنجا را ترک کرد
.
چند سال بعد ماشین همان مرد باز هم در مقابل همان صومعه خراب شد. راهبان صومعه بازهم وی را به صومعه دعوت کردند، از وی پذیرایی کردند و ماشین‌اش را تعمیر کردند. آن شب بازهم او آن صدای مبهوت کننده عجیب را که چند سال قبل شنیده بود، شنید. صبح فردا پرسید که آن صدا چیست اما راهبان بازهم گفتند: «ما نمی‌توانیم این را به تو بگوییم. چون تو یک راهب نیستی
».
این بار مرد گفت «بسیار خوب، بسیار خوب، من حاضرم حتی زندگی‌ام را برای دانستن آن فدا کنم. اگر تنها راهی که من می‌توانم پاسخ این سوال را بدانم این است که راهب باشم، من حاضرم. بگویید چگونه می‌توانم راهب شوم؟
»
راهبان پاسخ دادند «تو باید به تمام نقاط کره زمین سفر کنی و به ما بگویی چه تعدادی برگ گیاه روی زمین وجود دارد و همین‌طور باید تعداد دقیق سنگ‌های روی زمین را به ما بگویی. وقتی توانستی پاسخ این دو سوال را بدهی تو یک راهب خواهی شد

مرد تصمیمش را گرفته بود. او رفت و ۴۵ سال بعد برگشت و در صومعه را زد. مرد گفت:‌«من به تمام نقاط کره زمین سفر کردم و عمر خودم را وقف کاری که از من خواسته بودید کردم. تعداد برگ‌های گیاهان دنیا ۳۷۱,۱۴۵,۲۳۶,۲۸۴,۲۳۲ عدد است. و ۲۳۱,۲۸۱,۲۱۹,۹۹۹,۱۲۹,۳۸۲ سنگ روی زمین وجود دارد
».
راهبان پاسخ دادند: «تبریک می‌گوییم. پاسخ‌های تو کاملا صحیح است. اکنون تو یک راهب هستی. ما اکنون می‌توانیم منبع آن صدا را به تو نشان بدهیم

رئیس راهب‌های صومعه مرد را به سمت یک در چوبی راهنمایی کرد و به مرد گفت: «صدا از پشت آن در بود
».
مرد دستگیره در را چرخاند ولی در قفل بود. مرد گفت: «ممکن است کلید این در را به من بدهید؟
»
راهب‌ها کلید را به او دادند و او در را باز کرد. پشت در چوبی یک در سنگی بود. مرد درخواست کرد تا کلید در سنگی را هم به او بدهند. راهب‌ها کلید را به او دادند و او در سنگی را هم باز کرد. پشت در سنگی هم دری از یاقوت سرخ قرار داشت. او بازهم درخواست کلید کرد. پشت آن در نیز در دیگری از جنس یاقوت کبود قرار داشت و همین‌طور پشت هر دری، در دیگر از جنس زمرد سبز، نقره، یاقوت زرد و لعل بنفش قرار داشت. در نهایت رئیس راهب‌ها گفت: «این کلید آخرین در است». مرد که از درهای بی پایان خلاص شده بود قدری تسلی یافت. او قفل در را باز کرد. دستگیره را چرخاند و در را باز کرد. وقتی پشت در را دید و متوجه شد که منبع صدا چه بوده است متحیر شد. چیزی که او دید واقعا شگفت‌انگیز و باور نکردنی بود
.
.
.
.
.
.
..
.
.
اما من نمی توانم بگویم او چه چیزی پشت در دید، چون شما راهب نیستید
!
...
لطفا به من حرف بد نزنید
!
خودمم دارم دنبال اون نفری که اینو برای من فرستاده می‌گردم تا حقشو کف دستش بگذارم
.

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

استاد: وقتی بزرگ شوی چه میکنی ؟
من: عروسی

استاد: نخیر منظورم اینست که چكاره میشوی ؟

من:: داماد

استاد: منظورم اینست وقتی بزرگ شوی چه میکنی ؟

من: زن میگیرم

استاد: احمق ، وقتی بزرگ شوی برای پدر و مادرت چه میکنی ؟

من: عروس میارم

استاد: لعنتی ، پدر و مادرت در آینده از تو چی میخواهد ؟

من: نوه
!
استاد: گم شو بیرون

ارسال در تاريخ 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو
ارسال در تاريخ شنبه 28 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

سایت علی لاریجانی ، فیلم پاسخ رئیس مجلس به اتهامات احمدی نژاد را بر روی خروجی خود قرار داد. این تصاویر تا کنون منتشر نشده بودند و سیما نیز از پخش آن خودداری کرده بود.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

جاستین آماش مک کین را به علت اهانت به احمدی نژاد به شدت مورد انتقاد قرار داد.

 

جملات توهین آمیز مک کین خطاب به احمدی نژاد

     
     
   

به گزارش اروم نیوز ،  محمود احمدی نژاد روز دوشنبه  اعلام آمادگی کرد که در چارچوب برنامه فضایی ایران به عنوان اولین فضانورد ایرانی به فضا برود. مک کین این خبر را دست مایه خود قرار داد و با مخلوط کردن آن با خبر پرتاب میمون به فضا، اقدام به توهینی بی سابقه علیه رئیس جمهور ایران کرد.

بلافاصله بعد از این اقدام مک کین، جاستین آماش نماینده کنگره آمریکا، جملات گفته شده توسط مک کین را به صورت انتقادی بر توئیتر خود به اشتراک گذاشت.

بعد از این اقدام جاستین آماش، مک کین گفت که توهین او به احمدی نژاد فقط یک شوخی بوده است و این توییت را به اشتراک گذاشت: "آیا کسی نمی تواند شوخی کند؟" و در نهایت آماش با انتقاد تند و تیزی از سناتور جمهوری خواه کنگره آمریکا به وی اینطور گفت: " شاید شما باید عقل و خرد خود را بالا ببرید و شوخی های نژادپرستانه انجام ندهید."

ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

جلسه ديروز مجلس شوراي اسلامي فارغ از همه مسائل و تحليل و تفسيرهايي كه داشت از يك زاويه ديگر نيز قابل نقد و بررسي است.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

هر چند این اظهارات تاکنون از سوی بهزاد فراهانی بدون هیچ‌گونه تکذیبی بوده اما باید گفت که ادامه این روند یعنی توهین به ملت ایران و خانواده‌های شهدا. اگر بهزاد فراهانی تاکنون به خاطر اعمال زشت و غیر انسانی دخترش در برابر مردم پاسخ‌گو نبوده دست از تایید او هم بردارد و کج‌دار و مریز برخورد نکند.
آقای بهزاد فراهانی نمی‌خواهید این حرف‌های دخترتان را تکذیب کنید؟!ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

اتفاقات دیروز مجلس و تاثیری که می‌تواند بر قیمت ارز داشته باشد.
  محمود احمدی‌نژاد و علی لاریجانی روز گذشته در صحن علنی مجلس شورای اسلامی علیه یکدیگر افشاگری کردند که این مساله می‌تواند تاثیر خود را بر قیمت ارز نشان دهد........

ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

 

رئیس جمهور پیش از سفر به مصر به بازداشت شب گذشته مرتضوی واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور صبح امروز پیش از عزیمت به مصر در جمع خبرنگاران گفت: خبر دستگیری مرتضوی را شنیدم و بابت آن متاسفم. نمی‌دانم چرا اینطور است. فردی تخلف کرده اما شخص دیگری دستگیر شده است و این کار بسیار زشت استادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:محمود احمدی‌نژاد - سعید مرتضوی , توسط سیبادو

بازیکن فوتبال(امریکایی) همچنان که خودی در میادین فوتبال از خود نشان داده است، به سرعت به عنوان یک جوان خوب محبوبیت عمومی پیدا کرده است. 

جنجال ازدواج بازیکن فوتبال با دختر 6 ساله! +عکسادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

بازیکن فوتبال(امریکایی) همچنان که خودی در میادین فوتبال از خود نشان داده است، به سرعت به عنوان یک جوان خوب محبوبیت عمومی پیدا کرده است.ادامه مطلب...
ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

A Letter From A Black Child

When I born, I black

When I grew up, I black

When I go in the sun, I black

When I scared, I black

When I sick, I black

And when I die, I still black

When you born, you pink

When you grow up, you white

When you go in the sun, you red

When you cold, you blue

When you scared, you yellow

When you sick, you green

When you die, you gray

And you call ME COLORED

??????????????

ترجمه :نامه ای از یک کودک سیاهپوست

وقتی به دنیا می آیم سیاه هستم

 وقتی بزرگ می شوم سیاه هستم

وقتی زیر نور خورشید هستم سیاه هستم

وقتی می ترسم سیاه هستم

وقتی مریض می شوم سیاه هستم

و وقتی می میرم  هنوز سیاه هستم

وقتی تو به دنیا می آیی صورتی هستی

وقتی بزرگ می شوی سفید هستی

وقتی زیر نور خورشید هستی قرمز هستی

وقتی که سردت می شود آبی هستی

وقتی می ترسی زرد هستی

وقتی مریض می شوی سبز هستی

وقتی می میری خاکستری هستی

آن وقت تو به من می گویی رنگین پوست

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

زندگی

 

سینا احمدوند

 سوّم راهنمایی – مدرسه نیلی پور اصفهان

 

زندگی هیچ یک از انسان ها بی فراز و نشیب نیست و زندگی همه ما پر از تلخی و شیرینی است . خداوند متعال تلخی را در زندگی قرار داد تا شیرینی آن را بهتر حس و درک کنیم و تلخی زندگی علاوه بر ملموس شدن بیش تر شادی ها باعث می شود خدا را شکر کنیم که شادی ها و لحظات خوش زندگی ما از بسیاری دیگربیش تر است. شاید واژه ی شادی شما را به یادمراسم عروسی و جشن هایی از این قبیل بیندازد امّا شادی در اینها خلاصه نمی شود و این که می توانیم یک نفس را بدون مشکل بکشیم یکی از شادی هایی است که برای ما چندان ملموس نیست و تقریباً عادّی به نظرمان می رسد. متأسّفانه ما بعضی ازشادی ها را چندان به حساب نمی آوریم و تلخی های زندگی برای ما بیش تر جلوه می کنند، گویی که زندگی فقط از بدی و اتّفاقات ناخوشایند تشکیل شده و هیچ خوشی و لحظه ی شیرینی در آن یافت نمی شود. با وجود تلخی هایی که در زندگی ما کم نیستند، شادی های بسیاری هم هستند و زندگی ما در مجموع زندگی شادی است و ما آن را دوست می داریم. این بیت گواه این مطلب است:

 

زندگی ترکیب شادی با غم است        دوست می دارم من این پیوند را

 

 

سینا احمدوند

سوّم راهنمایی - مدرسه نیلی پور اصفهان

ارسال در تاريخ سه شنبه 17 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو
این موز های شکلاتی با همه اسونی و راحتیش خیلی خوشمزه اند امیدوارم درست کنید و در کنار خانواده و خصوصا بچه ها ازش لذت ببرید

موز شکلات

طرز تهیه :

موز ها رو برای 1 ساعت در فریز قرار دهید

شکلات رو اب کنید موز ها و بهتره نصف کنیدو درون اون ها یم سیخ چوبی فرو کنید و در شکلات اب شده بزنید

و روی کاغد روغنی بگذارید

قبل از این که کاملا بسته بشه روشون انواع مغز ها یا ترافل ....بپاشید


ارسال در تاريخ 16 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو
یک ایده خیلی خوب خصوصا برای جعفری اینکه اونها رو تو ظرفهای یخ همراه با کمی اب فریزکنید وقتی مثلا می خواهید سوپ درست کنید یکی دوتا از اون ها رو استفاده کنید

د

ارسال در تاريخ 16 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو

یک ایده دیگر از تزیین کیک تولد با استفاده از کاپ کیک

ارسال در تاريخ 16 بهمن 1391برچسب:, توسط سیبادو